Logo vernieuwing centrum Heerenveen

Werkzaamheden Burgemeester Kuperusplein

Misschien is het je al opgevallen: de kiosk op het Burgemeester Kuperusplein is verdwenen. Jarenlang was dit een vertrouwde plek waar je even langs liep voor een fles wijn of verse groenten.

Wat gaat er gebeuren?

Nu maakt deze plek plaats voor iets nieuws. Het voormalige pand van Vögele is inmiddels gesloopt, en op deze locatie verrijst binnenkort een nieuw pand voor Scapino. Op de huidige locatie van Scapino komt later de nieuwe Albert Heijn. Tot die tijd is het terrein van de gesloopte kiosk tijdelijk bestraat en afgesloten.

Hoe gaat het verder?

Het Vögele-pand is verdwenen. Op deze locatie komt Scapino. Zodra die verhuizing is afgerond, wordt het huidige pand van Scapino gesloopt. Op die plek komt vervolgens een nieuwe Albert Heijn.

De verbouwing van het nieuwe onderkomen van Scapino wordt uitgevoerd door firma Zwanenburg. Deze verhuizing is een belangrijke stap in de vernieuwing van het centrum. Zo werken we stap voor stap aan een mooier en aantrekkelijker Burgemeester Kuperusplein met meer groen, ruimte voor een nieuw Albert Heijn en parkeren – zowel ondergronds als bovengronds.

Benieuwd hoe het Burgemeester Kuperusplein er straks uitziet? De nieuwste beelden (ontwerp Marseille Buiten en de verbeelding Plan34) hieronder geven je alvast een indruk. Let op: deze toekomstbeelden zijn gebaseerd op schetsmodellen en kunnen verschillen van het uiteindelijke resultaat.

Lees alles over de laatste ontwikkelingen!