Samen werken aan een aantrekkelijk en toegankelijk centrum

 

We werken stap voor stap aan de vernieuwing van het centrum. Een eerste deel van het vernieuwde centrum, het Gemeenteplein en de Wettertoer, is inmiddels klaar. De komende jaren wordt verder gewerkt aan andere delen van het centrum.

 

Nu een deel al vernieuwd is, gelden er vanaf 1 september 2026 in het centrum van Heerenveen nieuwe afspraken over uitstallingen, zoals reclameborden, plantenbakken, beachflags en kledingrekken.

 

De nieuwe afspraken dragen bij aan een aantrekkelijk, overzichtelijk en toegankelijk centrum. Ze zorgen ervoor dat er voldoende ruimte blijft voor voetgangers, rolstoelgebruikers, mensen met een kinderwagen en hulpdiensten. Tegelijk sluiten de afspraken aan bij de inrichting en uitstraling van het vernieuwde centrum, waar de komende jaren stap voor stap verder aan wordt gewerkt.

 

Meer informatie en een overzicht van alle regels zijn te vinden in de flyer over het uitstallingenbeleid.